Skip to content Skip to footer

Sztuka patrzenia

Warsztaty pełne inspirującej kreatywności i czułej uważności w spojrzeniu na siebie samego, na innych i na codzienne sytuacje i zdarzenia.

Co będziemy robić:
Będziemy się uczyć jak wyPATRZEĆ chwile, jak widzieć rzeczy zwykłe w sposób niezwykły, jak bawić się obrazem i dostrzegać to, co ukryte, dwuznaczne i nietuzinkowe. Będzie o tym, co WIDZIMY patrząc… . Czyli jak w kadrze zrównoważonej kompozycji wyrysować światłocieniem: zachwyt, zdziwienie, smutek, ciekawość przekazując swój sposób widzenia świata. To warsztat o tym, jak znaleźć pasję dzielenia się sobą w obrazie, jak odkryć nową perspektywę patrzenia na świat, jak z humorem utrwalić to, co dzieje się wokół nas. Będziemy pracować na autorskich zestawach fotografii, ćwiczyć wyobraźnię i wykonywać inspirujące ćwiczenia rozwijające kreatywność. Wszystko z wykorzystaniem zwykłych urządzeń mobilnych, tzw. smartfonów.

Gdzie odbywają się warsztaty:
Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej muzeum oraz na terenie Opactwa.

Kiedy odbywają się warsztaty:
Warsztaty rozpoczynają się o godzinie umówionej z tygodniowym wyprzedzeniem, między 9:30 a 17:00 w sezonie letnim, oraz od 9:30 do 16:00 w sezonie zimowym. Od poniedziałku do czwartku.

Kto prowadzi zajęcia:
Małgorzata Pióro – pedagog, socjolog, fotograf, wykładowca, arteterapeuta, trener rozwoju, trener doświadczania, trener metody Biegun Marka Kamińskiego, facylitator, podróżnik (http://www.fotopioro.pl/).

UWAGA!
Prowadząca zajęcia, ani Fundacja Chronić Dobro, nie biorą odpowiedzialności za opiekę nad uczestnikami warsztatów. Dlatego wymagamy obecności opiekunów grup w przypadku uczestnictwa osób niepełnoletnich.

Czas trwania: 1 h
Koszt: 30 zł / os.
Minimalny rozmiar grupy: 14 os.
Maksymalny rozmiar grupy: 30 os.
Wymagany wiek uczestników: 13 lat +

Informacje, zamówienia:

Wszystkie warsztaty połączone są ze zwiedzaniem Opactwa z przewodnikiem.

Tel.: (+48) 503 032 420; od poniedziałku do piątku w godz.: 10:00–16:00.
Po rezerwacji telefonicznej prosimy o potwierdzenie zgłoszenia grupy na warsztaty drogą mailową na adres: muzeum@chronicdobro.org

Udzielenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, z tym, że odmowa udzielenia zgody uniemożliwia wzięcie udziału w działaniach Fundacji. Podane dane osobowe będą przetwarzane tylko w celu i przez czas niezbędny dla zapewnienia udziału w działaniach Fundacji. O tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej polityki prywatności.